Produkcja znaków drogowych

Firma KADO od lat jest liderem w produkcji znaków drogowych na terenie Poznania i okolic. Oferujemy sprzedaż znaków wykonanych z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są one stabilne i odporne na zjawiska atmosferyczne oraz mechaniczne. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i skontaktowania się z naszymi przedstawicielami w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

W naszym asortymencie znajdują się znaki drogowe na sprzedaż, w tym praktyczne w zastosowaniu lustra drogowe, zapewniające bezpieczeństwo na drodze. Ze względu na zróżnicowane warunki terenów, w ofercie udostępniliśmy wiele rodzajów tych elementów. Między innymi lustra wypukłe U-18, o zwiększonym kącie obserwacji, mają zastosowanie w miejscach, gdzie stojące przy wyjeździe budynki, słupy, drzewa i inne elementy ograniczają widoczność kierującym pojazdami. Odnosi się to przede wszystkim do:

  • skrzyżowań dróg i ulic osiedlowych,
  • wyjazdów z posesji,
  • przystanków komunikacji zbiorowej usytuowanych na łukach dróg (torów) lub ulic,
  • dróg wewnętrznych w zakładach produkcyjnych, obiektach handlowych itp.

Przedmioty powinny być zamocowane na wysokości minimum 2,0 m od poziomu chodnika (pobocza). Ich zastosowanie w ruchu drogowym zapewnia skuteczną eliminację martwych punktów, co zwiększa poziom bezpieczeństwa i pewność kierowców.

Prezentowane w naszej ofercie znaki drogowe na sprzedaż zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wykazują większą odporność na uszkodzenia mechaniczne, spowodowane czynnikami atmosferycznymi, rozbicie, niż tradycyjne modele. Produkcja znaków drogowych w naszej firmie wykonywana jest za pomocą najnowocześniejszego sprzętu, aby spełnić współczesne wymagania drogowców. Stabilna konstrukcja zapewnia trwałość i wydajność, nawet w trudnych warunkach.

Oferujemy również wysokiej jakości odporne na korozję blokady parkingowe różnego typu (choinka, motyl).

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi modelami. Działamy na terenie Poznania i nie tylko.

 

Kontakt