W naszym asortymencie znajdują się praktyczne w zastosowaniu lustra drogowe, zapewniające bezpieczeństwo na drodze. Ze względu na zróżnicowane warunki terenów, w ofercie udostępniliśmy wiele rodzajów tych elementów. Między innymi lustra wypukłe U-18, o zwiększonym kącie obserwacji, mają zastosowanie w miejscach, gdzie stojące przy wyjeździe budynki, słupy, drzewa i inne elementy ograniczają widoczność kierującym pojazdami. Odnosi się to przede wszystkim do:

  • skrzyżowań dróg i ulic osiedlowych,
  • wyjazdów z posesji,
  • przystanków komunikacji zbiorowej usytuowanych na łukach dróg (torów) lub ulic,
  • dróg wewnętrznych w zakładach produkcyjnych, obiektach handlowych itp.

Przedmioty powinny być zamocowane na wysokości minimum 2,0 m od poziomu chodnika (pobocza). Ich zastosowanie w ruchu drogowym zapewnia skuteczną eliminację martwych punktów, co zwiększa poziom bezpieczeństwa i pewność kierowców.

Prezentowane w naszej ofercie elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wykazują większą odporność na uszkodzenia mechaniczne, spowodowane czynnikami atmosferycznymi, rozbicie, niż tradycyjne modele. Stabilna konstrukcja zapewnia trwałość i wydajność, nawet w trudnych warunkach. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi modelami.

 

Kontakt